سنگر فرهنگی جوانان « فاریاب » دیار فضیلت ها

درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
لینکستان
امکانات جانبی
 
این درحالی است که برخلاف قوانین کشور، تصاویر این گردهمایی مختلط دانشجویی توسط سایت های وابسته به انجمن زرتشتیان منتشر شده است.
به گزارش « ندای انقلاب » دومین گردهمایی مختلط جوانان زرتشتی با رویکرد نهادینه کردن فرهنگ اختلاط زنان و مردان در جامعه ایران به مدت ۳ روز از دهم تا سیزدهم آبان ماه جاری در محل سالن مارکار تهرانپارس تهران برگزار گردید.

نکته جالب توجه اینکه در آیین گشایش این برنامه که ویژه جوانان زرتشتی۲۰ تا ۳۵ سال بود، دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان در مجلس و دکتر رستم خسرویانی، رئیس انجمن زرتشتیان تهران سخنانی در مورد اهمیت این برنامه ارایه کردند؟! این درحالی است که برخلاف قوانین کشور، تصاویر این گردهمایی مختلط دانشجویی توسط سایت های وابسته به انجمن زرتشتیان منتشر شده است.


گفتنی است، اگرچه اقلیت‌های دینی به عنوان بخش کوچکی از ترکیب جمعیتی ایران در انجام مراسمات خاص خود آزادند اما همانند سایر شهروندان ایرانی ملزم به رعایت قوانین کشور و موازین اسلامی هستند.

بر اساس قانون، وظیفه نظارت بر فعالیت‏های فرهنگی هنری و تبلیغاتی اقلیت‏های دینی زرتشتی، کلیمی و مسیحی برعهده اداره اقلیت‌های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاده شده است،وظیفه‌ای که گویا این روزها به فراموشی سپرده شده است!

                                      


ن : حسین
ت : یکشنبه 3 دی‌ماه سال 1391
 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

 تماس با ما
کد تماس با ما
@authorProfileHref