سنگر فرهنگی جوانان « فاریاب » دیار فضیلت ها

درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
لینکستان
امکانات جانبی
 

خوب حتما درست میگن ... 

     باید دید اونا مسلمان رو چطور معنی میکنند و اینکه اسلام که به معنی تسلیم هست اونا

          خودشون رو تسلیم کی میدونند ...

                شما قضاوت کنید بااین فتواهاشون ...

دو فتوای جنسی از مفتی های وهابی :


همان طور که قبلا هم اعلام کرده بودم، اگر هدف بر طرف کردن کمبود بودجه و ناتوانی اقتصادی بحرین باشد، فروش مشروبات الکلی و تجارت جنسی به اندازه مورد نیاز، البته با اجازه ولی أمر، جایز است.

 شیخ «عیسی بن صالح» مفتی سرشناس سعودی در جدید ترین فتوای خود اعلام کرد: جایز است افرادی که از ناتوانی جنسی رنج می برند، فیلم های غیراخلاقی مشاهده کنند، به شرط اینکه بازیگران آن مسلمان باشند!
از سوی دیگر شیخ «جاسم السعیدی» مفتی سرشناس وهابیون بحرین نیز در فتوایی نسبتا مشابه گفت: همان طور که قبلا هم اعلام کرده بودم، اگر هدف بر طرف کردن کمبود بودجه و ناتوانی اقتصادی بحرین باشد، فروش مشروبات الکلی و تجارت جنسی به اندازه مورد نیاز، البته با اجازه ولی أمر، جایز است.

    
ناب ترین فتواها رو در ادامه مطلب بخونید

یا این فتواها که :

ورزش های رزمی حرام است !


 

 شیخ «علی الحکمی» از چهره های سرشناس وهابیت و عضو "کمیته علمای عربستان سعودی" در جدید ترین فتوای خود، ورزش های رزمی را حرام اعلام کرد.
 
وی با هدف توجیه فتوای جدید خود، گفت: ورزش های رزمی مانند کشتی، کاراته، بوکس و غیره به بدن انسان آسیب می رساند و با توجه به اینکه آسیب رساندن به بدن حرام است، این ورزش ها حرام هستند.
 
«علی الحکمی» همچنین افزود: در چنین ورزش هایی، بازیکن برای پیروز شدن بر رقیبش باید به طرف او حمله کند و شدید ترین ضربات را به وی وارد کند. در بسیاری از این حالت ها، ضربه باعث آسیب شدید در نقاط مختلف بدن بازیکن می شود و گاهی هم باعث مرگ برخی بازیکنان شده از همین رو این گونه ورزش ها حرام هستند.
 
این عضو "کمیته علمای عربستان سعودی" در ادامه گفت: خدا در قرآن فرمود "انسان نباید به خودش آسیب بزند" اما در این گونه ورزش ها آسیب وارد می شود لذا کاملا حرام است.
نه به اون حکم اولی نه به این یکی ...

واقعا" اینا ظرف اجتهادشون لبریز شده دیگه ها ...

در یکی از  جدید ترین فتوای منتشر شده توسط وهابیت، دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام اعلام شد.

بر همین اساس «عبدالکریم الخضیر»
عضو هیئت علمای عربستان سعودی در فتوای جدید خود گفت: به اعتقاد بنده نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه، بهتر از بودن آن است زیرا دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام است.

وی در ادامه افزود: انسان مسلمان باید بین دو عمل مضر، آن عملی را انتخاب کند که ضررش کمتر است. درست است که نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه های موجب ضرر می شود، اما ضرر آن کمتر از آن است که زنان به مردان موجود در این شبکه های نگاه کنند و مرتکب حرام شوند.

این چهره وهابی با هدف اثبات ادعای خود گفت: بشر در طول قرن های گذشته و حتی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، هیچ گاه ابزار و آلاتی مانند تلویزیون و ماهواره و غیره نداشته و با این وجود به زندگی خود ادامه داده است. لذا اکنون هم اگر این ابزار و آلات وجود نداشته باشند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد جز اینکه زنان ما سالم تر خواهند بود!

«عبدالکریم الخضیر» افزود: درست است که در این شبکه های ماهواره ای دینی سخن از اسلام، قرآن و احادیث به میان می آید اما انسان می تواند به روشی سنتی عمل کند و به جای اینکه از این شبکه های ماهواره ای استفاده کند، مستقیما به قرآن و کتب حدیث مراجعه کند.


واین هم آخریش که واقعا" هم آخرشه دیگه ...

ازاینکه میذارمش ببخشن دوستان و بگم که خنده نداره به نظرم باید به خاطر خنده های دشمنان اسلام به خاطر اینجور فتواها ازطرف این دیوانه ها گریست که مایه تمسخر اسلام نزد لامذهب های غربی شدند ...


به گزارش  نشریه تایم ، جدیدترین فتوای مفتی های وهابی این است که زنان حق دست زدن به دو میوه محبوب و خوش طعم دنیا یعنی خیار و موز را ندارند. این که خبر مربوط به اعلام این فتوا درست یا غلط، مهم نیست. مهم مضحک و احمقانه بودن این فتوا است. این در شرایطی است که این تنها فتوای مضحک اعلام شده از سوی وهابیون عربستان نیست.

بر اساس این گزارش، تایم در ادامه مقاله خود فتواهای مضحک و وهن آمیز مفتی های سلفی را مورد بررسی قرار داده و آورده است: هفته گذشته بود که یک ایمیل مانند توپ در دنیا صدا کرد. ایمیل که در آن ادعا شده بود یک مفتی وهابی که در اروپا زندگی می کند، فتوا داده است که زنان حق دست زدن به موز و خیار را ندارند. این مفتی وهابی در فتوای خود در این باره مدعی تحریک زنان توسط این دو میوه شده است.

این مفتی در ادامه این فتوای مضحک خود آورده بود که در صورتی که زنان تمایل به خوردن این دو نوع میوه دارند، باید از شخص دیگری، برای مثال یک مرد مانند همسر و یا پدر خود کمک بگیرند و از آنان بخواهند این میوه ها را بریده و در اختیار آنان قرار دهند.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد
اللهم العن اعدائهم و اعدائنا


ن : حسین
ت : سه‌شنبه 3 بهمن‌ماه سال 1391
 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

 تماس با ما
کد تماس با ما
@authorProfileHref